Zaprasamy do obejrzenia zdjęć naszego obiektu oraz zwydarzeń, jakie miały miejsce  w naszej Gminno - Szkolna Hali Sportowej w Moszczenicy:

•     Mistrzostwa Polski Oyama Karate
    W dniach 13-14 kwietnia w hali sportowej odbywały się Mistrzostwa Polski OYAMA Karate, podczas których znakomicie zaprezentowali się zawodnicy Piotrkowskiego Klubu Oyama Karate Washi. Wywalczyli oni osiem medali. Patronat medialny nad imprezą pełnił „Dziennik Łódzki”. „W zawodach, których organizatorem był piotrkowski klub, udział wzięło 400 zawodników z klubów Oyama. Zawody, zarówno od strony sportowej, jak i organizacyjnej stały na najwyższym poziomie. Walki oglądał komplet publiczności. W seniorach w knockdown podopieczni Dariusza Szulca wywalczyli cztery medale. Na najwyższym stopniu podium stanęła Angela Olczyk, która uznana została za najlepszą zawodniczkę zawodów. W kategorii masters triumfował Piotr Grochulski. Srebrny krążek wywalczył Jakub Kowalik, a brązowy Michał Orzechowski. W seniorach w semi knockdown trzecie miejsce zajął Paweł Abratkiewicz, a po złoto sięgnął Grochulski. W juniorkach w kategorii open otwarta ciężka zwyciężyła Angelika Kulbat, którą podobnie jak Olczyk wybrano najlepszą zawodniczką. W kategorii lekkiej druga była Daria Cieślińska, a w kat. – 60 kg trzecia była Karina Wojciechowska.”. „Tygodnik 7 dni Polska The Times Dziennik Łódzki”.

OBEJRZYJ FILM O MISTRZOSTWACH NAKRĘCONY PRZEZ ORANGE SPORT (kliknij tu)